Kendinizi tanıtmak ister misiniz

Kullanıcı avatarı
yesilcaysevenkz

Mesajgönderen yesilcaysevenkz » Cmt Eyl 03, 2016 12:18 am

Merhaba arkadaşlar,
Ben sevgili yazarım aybige vesilesiyle aranıza katıldım. Çok eskiden ( 13-14 yaşlarımdayken. Şu an 21 yaşındayım.) böyle forumlarda hikayeler yazıyordum. Lise 2'de yazmayı bıraktım. Kendi halimde şiirler yazıyorum şimdilerde. Sevdiğim yazarların kitaplarını okumak ayrı bir keyif veriyor. Umarım burada sıcak, samimi bir ortam oluşur. Sevgili aybigeden ayrılmadığımız için çok mutluyum. Diğer kıymetli yazarlarımızla da tanışacağım için kendimi şanslı hissediyorum. :)

Kullanıcı avatarı
aybige

Mesajgönderen aybige » Cmt Eyl 03, 2016 12:21 am

yesilcaysevenkz yazdı:Merhaba arkadaşlar,
Ben sevgili yazarım aybige vesilesiyle aranıza katıldım. Çok eskiden ( 13-14 yaşlarımdayken. Şu an 21 yaşındayım.) böyle forumlarda hikayeler yazıyordum. Lise 2'de yazmayı bıraktım. Kendi halimde şiirler yazıyorum şimdilerde. Sevdiğim yazarların kitaplarını okumak ayrı bir keyif veriyor. Umarım burada sıcak, samimi bir ortam oluşur. Sevgili aybigeden ayrılmadığımız için çok mutluyum. Diğer kıymetli yazarlarımızla da tanışacağım için kendimi şanslı hissediyorum. :)

Hoşgeldin canım : ) demek sen de eskiden yazıyordun, kim bilir belki burada tekrar başlarsın yazmaya. Seni buradal görmek çok güzel. Umarım diğer hikayelerimi de ve forumumuzun tüm paylaşımlarını severek takip edersin. Güzel mesajın için çok teşekkürler, tekrar hoşgeldin.

ilksin

Mesajgönderen ilksin » Cmt Eyl 03, 2016 12:41 am

Merhaba arkadaslar yine bir arada olmak super :D eve dönmus gibi hissetim :D yeni
Siteyi kuran arkadaslara cok teşekkürler ;)

derya313

Mesajgönderen derya313 » Cmt Eyl 03, 2016 1:45 pm

Kızlar siteniz tekrardan hayırlı olsun,eh siz buradaysanız ben de buradayım:)

Queen

Mesajgönderen Queen » Cmt Eyl 03, 2016 2:05 pm

Merhaba :) ben de sürekli saç rengi değiştirir gibi nick değiştiren kişilik :P Ne kadar da güzel oldu bu forum böyle ellerinize sağlık kızlar. Ben Ece bu arada :) en eski adımla Goddes of folly daha sonraki nicimle Karamela. Yeniden görüştüğümüze çok sevindim. Öpüyorum kızlar sizi. <3

Kullanıcı avatarı
aybige

Mesajgönderen aybige » Cmt Eyl 03, 2016 2:08 pm

Queen yazdı:Merhaba :) ben de sürekli saç rengi değiştirir gibi nick değiştiren kişilik :P Ne kadar da güzel oldu bu forum böyle ellerinize sağlık kızlar. Ben Ece bu arada :) en eski adımla Goddes of folly daha sonraki nicimle Karamela. Yeniden görüştüğümüze çok sevindim. Öpüyorum kızlar sizi. <3

hahahaha ececim çok yaşa e mi iyi güldüm vallahi : )) hoşgeldin canım : )

sanagür

Mesajgönderen sanagür » Cmt Eyl 03, 2016 2:33 pm

Merhaba herkese. Nagihan ben. Yıllardır çok "sesli" olmasada nispeten sessizce sizleri takip eden bir okuyucuyum. Küfürlü, mafyalı hikayeler yerine hayatın içinden , günahları ve sevapları bizim gibi karakterleri ve hikayeleri okumak istediğim için yıllardır sizinleyim. Bir kitap kurdu olarak birezilya dizisi yerine gerçekten kitap okuttugunuz için, hikâyenizin içine bizide katip sıkıntılarımızı unutturdugunuz için teşekkürler ve sevgiler... bu ararada nick olarak seçtiğim kelime biraz zor ve ismimle alakası yok biliyorum. Ama benim gibi balık hafızalı biri için her yerde aynı nick ve şifre kolay oluyor.

Kullanıcı avatarı
LARISSA

Mesajgönderen LARISSA » Cmt Eyl 03, 2016 10:56 pm

Merhaba arkadaşlar,

Yine güzel hikayeler ve sohbetlerin gerçekleşeceği bir site olacağına dair hiç kuşkum yok.
Kalemi güzel değerli yazanlarım Sezgi ve Aybige , sizi sabırsızlıkla bekliyorum..:))
hayırlı olsun ve kolay gelsin sevgili adminler...:))

Kullanıcı avatarı
sezgi

Mesajgönderen sezgi » Pzr Eyl 04, 2016 2:16 am

Herkesler hoş gelmiş :D Ben daha anca okuyabildim yorumları çok teşekkür ediyorum herkeslere :D Merve yorumları buraya alabilirim ya nereden rahat edeceksen :D yavaş yavaş alışacağız buraya hep beraber. Ama onda teknolojiyi kullanıyoruz, bunun da üstesinden geliriz bence :)

Kullanıcı avatarı
Buesrali

Mesajgönderen Buesrali » Pzr Eyl 04, 2016 8:03 pm

Herkese Merhaba öncelikle:) Ben Büşra:) Yeni siteniz hayırlı uğurlu olsun:) Sevgili Aybige'min muhteşem hikayelerine buradan devam edicez inş:) Herkese selamlar:) Umarım güzel arkadaşlıklar kurabiliriz:)

“Sizi Tanıyalım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir