Sorularınız

Duzenli olabilmek icin bazi kurallarimiz olmali
Leyla

bölümleri Nasıl takip edeceğiz

Mesajgönderen Leyla » Cmt Eyl 03, 2016 10:23 pm

Selam Can'lar
Ben ilk defa böyle bir platform kullanacağım bölümler geldiğinde bildirimmi mailmi gelecek kısacası telefon sapığı gibi sürekli bölüm gelmişmi diye kontrol mü edeceğiz yoksa bildirim varmı yada sayın yöneticiler arama yada mesaj falan mı atacak :lol: :lol mesaj arama bana uyar :lol:

Kullanıcı avatarı
icePrincess

Re: bölümleri Nasıl takip edeceğiz

Mesajgönderen icePrincess » Pzr Eyl 04, 2016 2:07 am

Sevgili Leyla

Bu tarz sorularin icin baslik acmazsan seviniriz, forum platformu sizler icin yeni oldugundan baslarda bunlar olacaktir.

Ilgilendigin hikayenin basligina abone ol secenegini kullanirsan o basliga yeni bir mesaj geldiginde sana da mail gelecektir. Boylece haberdar olmus olursun
Ayrica siteye geldiginde basligin ikonu kirmizi renkte gorunur, bu da o baslikta yeni bir mesaj var anlamina gelir.

Leyla

Re: bölümleri Nasıl takip edeceğiz

Mesajgönderen Leyla » Pzr Eyl 04, 2016 11:29 am

Sayın yönetici bu tarz soruları başkaları da yaşayacağını düşündüğüm için msj atmak istedim daha önce dediğim gibi böyle bir siteyi ilk defa kullanıcam Aybigeenin daha önceki hikayelerini okudum ve takip etmek istedim
Eğer ki hangi konularda başlık açılması gerektiğini belirtirseniz bizlerde yanlış yapmamış oluruz sevgiler

Kullanıcı avatarı
sezgi

Sorularınız

Mesajgönderen sezgi » Pzr Eyl 04, 2016 8:56 pm

Sorularınız ve istekleriniz için bizlerle buradan iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olmaya çalışacağız.

“Forum Kurallarımız” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir