Kendinizi tanıtmak ister misiniz

Kullanıcı avatarı
sezgi

Mesajgönderen sezgi » Sal Eki 18, 2016 4:27 pm

CARA yazdı:Merhaba Ben Ayper, sevgili Sezgi ve Aybige sizleri severek okuyan bir okuyucunuzum(sesiz bir okuyucu 8-) ) , Büyük bir merakla bekliyorum yeni bölümleri :)

Hoş geldin :) hep sessiz kalma arada sohbetler edelim :D

hokyay

Mesajgönderen hokyay » Pzt Eki 24, 2016 7:12 pm

Diğer sitelerde de tüm yazdıklarınızı okuyan sıkı bir takipçinizim. Yazdıklarınızı daha önce okumuş bile olsam yeni sitelerde yayınladığınız zamanlarda sanki hiç okummamış, neler olacağını bilmiyormuş gibi heyecan ve sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyorum. Umarım hep yazmaya devam edersiz.

merve9220

Mesajgönderen merve9220 » Cum Kas 03, 2017 11:21 pm

Merhaba ben Merve, 24 yaşındayım. Hikaye okumaya seneler önce facebookta "Adını Feriha Koydum"-Senaryoları sayesinde başladım. Bir kaç sene sonra Wattpadi keşfettim ve ordada hikayeler okumaya başladım. Geçenlerde Gül Mevsimi adında bir hikayeyi fark ettim. Okuduğum en güzel hikayelerden biri diyebilirim. Anında bitirdim tüm bölümlerini. Konusu çok güzel ve malesef çok acıklı :( Konusu ve karakterleri beni o kadar kendine bağladı ki, en çokta Gülce-Kemal çifti <3
Sonra dedim ki kendime Bu yazarın diğer kitaplarını da okumam lazım, ama wattpad de malesef bulamadım. Burda bir umut diğer hikayeleri bulurum diye geldim ama silinmiş galiba :(
Aybige nin diğer hikayeleri tekrar yüklenecek mi? Keşke okuma şansım olsa. Çooook sevinirim <3

Kullanıcı avatarı
aybige

Mesajgönderen aybige » Cmt Kas 04, 2017 10:48 pm

hokyay yazdı:Diğer sitelerde de tüm yazdıklarınızı okuyan sıkı bir takipçinizim. Yazdıklarınızı daha önce okumuş bile olsam yeni sitelerde yayınladığınız zamanlarda sanki hiç okummamış, neler olacağını bilmiyormuş gibi heyecan ve sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyorum. Umarım hep yazmaya devam edersiz.

Aaa ben bu mesajı yeni fark ettim. Güzel sözleriniz için çok çok teşekkür ederim. Çok geç bir cevap oldu kusura bakmayın lütfen. Tekrar teşekkür ederim, sevgiler : )

merve9220 yazdı:Merhaba ben Merve, 24 yaşındayım. Hikaye okumaya seneler önce facebookta "Adını Feriha Koydum"-Senaryoları sayesinde başladım. Bir kaç sene sonra Wattpadi keşfettim ve ordada hikayeler okumaya başladım. Geçenlerde Gül Mevsimi adında bir hikayeyi fark ettim. Okuduğum en güzel hikayelerden biri diyebilirim. Anında bitirdim tüm bölümlerini. Konusu çok güzel ve malesef çok acıklı :( Konusu ve karakterleri beni o kadar kendine bağladı ki, en çokta Gülce-Kemal çifti <3
Sonra dedim ki kendime Bu yazarın diğer kitaplarını da okumam lazım, ama wattpad de malesef bulamadım. Burda bir umut diğer hikayeleri bulurum diye geldim ama silinmiş galiba :(
Aybige nin diğer hikayeleri tekrar yüklenecek mi? Keşke okuma şansım olsa. Çooook sevinirim <3

Öncelikle hoşgeldiniz : ) Çok teşekkür ederim bu güzel mesaj için. Severek okuduysanız ne mutlu bana. Diğer hikayelerim tekrar yüklenmeyecek ne yazık ki. Yenilerine kısmet diyelim. Tekrar teşekkürler, sevgiler : )

sdamla

Mesajgönderen sdamla » Cmt Kas 11, 2017 1:39 am

Siteyi, tesadüfen okuduğum ve yarım kalan hikayeleri ararken Limon çiçekleri hikayesini bulmamla kefettim. Benim yazma yeteneğim pek yok naçizane okuduğum güzel hikayelere yorum yazarak ve güzel l kalemlere teşekkür ederek size katılabilirim. Eski dostlarıma kavuştum. Site hayırlı uğurlu olsun . Hep devam etmesi dileğiyle. Emeklerinizle bizi öykülerinize kavuşturduğunuz için teşekkür ederim. sdamla. icon_3 nazarlik

Kullanıcı avatarı
aybige

Mesajgönderen aybige » Cmt Kas 11, 2017 9:23 pm

sdamla yazdı:Siteyi, tesadüfen okuduğum ve yarım kalan hikayeleri ararken Limon çiçekleri hikayesini bulmamla kefettim. Benim yazma yeteneğim pek yok naçizane okuduğum güzel hikayelere yorum yazarak ve güzel l kalemlere teşekkür ederek size katılabilirim. Eski dostlarıma kavuştum. Site hayırlı uğurlu olsun . Hep devam etmesi dileğiyle. Emeklerinizle bizi öykülerinize kavuşturduğunuz için teşekkür ederim. sdamla. icon_3 nazarlik

Asıl biz teşekkür ederiz : ) Hoşgeldiniz.

“Sizi Tanıyalım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir