Düşler Krallığı - Kayıt

---- FORUM KURALLARI ----
"Düşler Krallığı" tarafından çoğaltılan, yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Eğer yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız o zaman lütfen "Düşler Krallığı" mesaj panosuna giriş yapmayın ve/veya kullanmayın.

1- Duslerkralligi.com sitesine üye olurken herkes kendi özgür iradesi ile ve forum kurallarını kabul ederek üye olduğuna göre kişiler forum kurallarına uymak durumundadırlar.Forumumuz burada belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kişilere hizmet vermek zorunda değildir.
2- Forumda dini propaganda, genel ahlak ve edep kurallarına aykırı yazılar kabul edilmez.Forumdaki her hangi bir kişinin dinine, inancına ve ahlakına karışamazsınız, eleştiremezsiniz.
3- Dini ve siyasi yazılar kabul edilmediği için siyasi veya dini içerikli, ilgili yazılar haber verilmeksizin kaldırılacaktır.Israrcı davranılması halinde üyenin forumdan ilişiği kesilecektir.
4- Başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazılar da kabul edilmeyecektir. Her türlü hakaret, aşağılama ve tehdit hiç bir şekilde tolere edilmemektedir ve forumda barındırılmamaktadır.
5- Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için büyük harf kullanarak yazmayınız. Yine mesajın tamamı veya tamamına yakını farklı renkle, büyük fontla veya kalın olarak yazılmamalıdır.
6-Forumda reklam yapılamaz. Konusu ne olursa olsun, yönetimin izin vermediği herhangi bir sitenin veya forumun doğrudan veya dolaylı yoldan reklamının yapılması kesinlikle yasaktır. İletiler ile kullanılan imza ve avatarlar da bu kapsamdadır.