Kendinizi tanıtmak ister misiniz

Urmicca

Mesajgönderen Urmicca » Sal Ara 04, 2018 2:06 am

Merhaba, ben Zeliha. Wattpad’te tesadüfen Aybige hanımın kurgusunun yorumlarına bakarken keşfettim burayı. Kendisi buradan bahsetmişti burada ki yazılarından. E diğer platformda okuduğum kurgusuda güzeldi burası daha da güzellerinin habercisi gibi geldi ve henüz detaylıca inceleyememiş olsamda gördüğüm tanıtımlar doğru düşündüğümün habercisi gibi 8-) . Tez vakitte buraki tüm yazarların kurgularını okumayı umuyorum ❤️. Şimdiden hoşbuldum. icon_11 :) :)

sabis

Mesajgönderen sabis » Sal Ara 04, 2018 7:51 pm

Merhaba ben Sabiha wattpad da sezgi hanımın hikayesinin sıkı ama sessiz takipçisiydim daha sonrada aybige hanımın takipçisi oldum sizler wattpad dan sıkılıp bu siteyi açınca bize de otomatikman sizi takip etmek kaldı her hikayenizi beğenerek okuyorum umarım bir çok hikayelerinizi okumak nasip olur sevgiler iyi akşamlar ( site nin özelliklerini henüz çözemedim umarım doğru alana yazmışımdır )

Kullanıcı avatarı
sezgi

Mesajgönderen sezgi » Sal Ara 11, 2018 5:05 pm

Hoş gelmişsiniz sevgili Urmicca ve sabis icon_11 Burada az kişiyiz ama keyfimiz yerinde icon_23

Rainem

Mesajgönderen Rainem » Sal Şub 26, 2019 10:58 pm

2009 yılında amatör internet hikayeciliği ile tanıştım. İnternetten e kitap indirirken bir anda karşıma bir facebook sayfası çıktı. İnsanlar hikaye yazıyor ve okuyucularla iletişime geçiyordu. Parasız bir kitap kurdu için büyük bir hazine. Bulut Yazarlar Evi, Vefa Enver Forum,Hayal Mahsulleri, Bizim Hikayelerimiz,Wattpad, Düşler Krallığı ve şuan aklıma gelmemiş bir çok hikaye forumları. Hepsine üye oldum tabi bambaşka zamanlar da yüzlerce hikaye okudum ve bu sayı gerçekten abartı değil. Bütün sayfalarda Rainem ya da Raine rumuzunu kullanıyorum. Bir tek wattpad da rumuzum gezenti tavuk. :) Adım Tuğba Özkaymak. 27 yaşındayım. Sessiz sakin bir okuyucuyum. Çoğunlukla yorum yazmıyorum hikayelere. Bir tek çok özlediğim hikaye olur da yazar uzun süreli bölüm paylaşmazsa o zaman yazarcığım neredesin çok özledim diyorum. Çok severek okuduğum hikaye yarım kalırsa benim de aklım kalıyor.Mesela arada aklıma Bizim Hikayelerimiz sayfasında ki Gülizar diye bir hikaye vardı o geliyor. (Hikayenin isminden emin değilim neredeyse 4 yıl oldu) Özel üniversite de burslu hukuk okuyor babası tarla davasına öldürülmüş nenesi ile büyümüş hakim olmak isteyen , son yılın da Kemal diye doktora öğrencisi ile bir projede çalışıp birbirlerine aşık olmaları falan filan tarzı bir hikaye idi.Size şu kadarını söyleyeyim hala yav keşke yazar final yapsaydı diyorum ve üzülüyorum yarım kaldığı için. Ben ilk aşkımı bu kadar anmıyorum öyle diyeyim. Sonra aynı şekil de Seher Vakti ve Limon Ağacı hikayeleri vardı Hayal Mahsülleri sayfasın da yarım kalan. Site kapandığın da o kadar çok üzüldüm ki hala arada internette aratıyorum sayfayı belki bir umut diye. Bu kadar uzun mesaj yazdığım görülmemiştir. Özlemişim sizleri. Hiçbirinizi tanımıyorum,hatta hiçbirinizle yazıştığımı hatırlamıyorum ama hepinizle ortak duygularda buluştuğumuzu hissediyorum. Yazanların kalemine, okuyanların gözlerine sağlık diyorum. Çok yazdım yoruldum. Hepinize kucak dolusu öpücükler, sevgi ile kalın. :))

Kullanıcı avatarı
sezgi

Mesajgönderen sezgi » Cum Mar 01, 2019 7:40 pm

Hoş geldin Rainem icon_26 Uzun yazdın ama mesajın çok güzel, bizim de aramızda çok daha eskiye dayananlar var, senin kadar eski olanlar var ve yeni dostlarımız var. burada henüz hikaye perdemiz çok geniş değil ama bir gün gelişmesini umuyoruz. Keyifli okumalar! icon_11

lal

Mesajgönderen lal » Çrş Mar 06, 2019 6:15 pm

Hosgeldin Rainem,

Limon Cicekleri burada devam ediyor, seher vakti umariz yazarimiz bir gün aramiza yine döner. :)

Kullanıcı avatarı
icePrincess

Mesajgönderen icePrincess » Sal Tem 09, 2019 9:44 am

Hosgeldiniz arkadaslar...

@Rainem, Limon cicekleri burada devam ediyor, baslangici sanirim 2007 :)))
Seher Vakti maalesef bizim de senin gibi bekledigimiz hala umudumuzu yitirmeyip belki bir gun dedigimiz bir hikaye, ozellike @aybige icin :)

Biz forum sayfalarimizi cok sevdigimizden ayrilamadik ve buradan devam ediyoruz. Tabi eskisi gibi degil forum sayfalari da artik ama olsun biz yapabildigimiz kadar devam ettirecegiz..
''Yağmur olsan binlerce damla arasında bulur tutardım seni, çünkü korkarım, toprak aldığını vermiyor geri …”
-Cemal Süreya

Kullanıcı avatarı
Beris

Mesajgönderen Beris » Pzr Ağu 25, 2019 9:21 pm

Herkese Merhabalar

Öncelikle böyle bir ortamı çok fazla özlediğimi belirtmek isterim.

Berivan ben adana da yaşıyorum. Yazmayı beceremem ama okumayı çok seviyorum. İnşallah bundan sonra çok güzel kaliteli hikayeler okuyacağıma gönülden inanıyorum.
Bizlere böyle bir ortam sağlayan herkesin emeklerine yüreklerine sağlık..

hicbirsey

Mesajgönderen hicbirsey » Pzr Kas 24, 2019 2:14 am

icePrincess yazdı:Hosgeldiniz arkadaslar...

@Rainem, Limon cicekleri burada devam ediyor, baslangici sanirim 2007 :)))
Seher Vakti maalesef bizim de senin gibi bekledigimiz hala umudumuzu yitirmeyip belki bir gun dedigimiz bir hikaye, ozellike @aybige icin :)

Biz forum sayfalarimizi cok sevdigimizden ayrilamadik ve buradan devam ediyoruz. Tabi eskisi gibi degil forum sayfalari da artik ama olsun biz yapabildigimiz kadar devam ettirecegiz..

Çiğdem ben bu mesajı şimdi fark ettim, eğer bahsedilen limon çiçekleri ise başlangıcı 2007 değil yaa teessüf ederim. ne alaka yani aşk olsun, limon çiçekleri'nin başlangıcı 2009. hahashhdahsdhashahsdhahahahs :)
ama bence arkadaşın bahsettiği başka bir hikaye. limon ağacı isimli başka bir hikaye vardı sanki, ben öyle hatırlıyorum ama emin olamadım.
sonuç olarak benim yazdığım limon çiçekli hikaye 2007'de başlamamıştır hahsahdah :)

kdrergn

Mesajgönderen kdrergn » Çrş Oca 22, 2020 12:59 am

O zaman klasik bir tanışma olsun,ben Kadir amatör bir yazarım tabi ki buraya gelmemin sebebi merak etmem.Buradaki koku bana ne katacak bir fikrim yok ama bir şey katacak bunu biliyorum.Teşekkür ederim...

“Sizi Tanıyalım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir